  CT1008PSF-154K Datasheet PDF File
    API[API Delevan]
Description Shielded Surface Mount Inductors
File Size 31.80K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GC332DD7LP154KX18L
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    F862BK154K310ALR0L
Kemet Corporation
Part No. F862BK154K310ALR0L
Description    Film, Metallized Polypropylene, Safety, F862, 0.15 uF, 10%, 630 V, 310 V, 110C, Lead Spacing = 15mm