  CDRR94NP-150MC Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 55.42K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description Power Inductor
File Size 166.33K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    DATADELAY[Data Delay Devices, Inc.]
Description 5-TAP, ECL-INTERFACED FIXED DELAY LINE (SERIES DDU12H)
File Size 31.77K  /  4 Page
Description Ferrite drum core construction.
Description SMD Power Inductor
Description SMD Power Inductor
File Size 405.63K  /  7 Page
Sumida, Corp.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CD54 1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD