  CDRH8D38ANP-470MC Datasheet PDF File
Nichicon corporation
Description ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
File Size 33.53K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor< SMD Type : CDRR Series
Power Inductor< SMD Type : CDRR Series> 1 ELEMENT, 1.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD