  CDRH58D14RHF-100MC Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description Magnetically unshielded construction RoHS Compliance
File Size 133.95K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SUMIDA[Sumida Corporation]
Description POWER INDUCTORS
File Size 199.86K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
   SMD Power Inductor
File Size 322.75K  /  3 Page
    Data Delay Devices Inc
DATADELAY[Data Delay Devices, Inc.]
Electronic Theatre Controls, Inc.
Data Delay Devices, Inc...
Description 10-TAP, TTL-INTERFACED FIXED DELAY LINE 10,技术咨询,与TTL接口固定延迟
File Size 36.63K  /  4 Page
Description SMD Power Inductor
Description POWER INDUCTORS
File Size 182.87K  /  4 Page
Description Ferrite drum core construction
File Size 179.24K  /  5 Page
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT