  CDRH15D78 ANP-150M Datasheet PDF File
    BOURNS INC
Part No. PM52-150M-RC
Description 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 396.34K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    RENCO ELECTRONICS INC
Part No. RL-7600-1-150M
File Size 110.46K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 0910-150M
Description 150 Watts - 48 Volts, 150us, 5% Radar 890 - 1000 MHz