  CDO00145A2-1.8432 24.000 Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC2620TTS-1.8432M
Description OSCILLATORS 20PPM -10 70 3.3V 4 1.8432MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.8432 MHz, LVCMOS OUTPUT