  CDH38D16BNP-8R2M Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR