  BZX1.5C39 Datasheet PDF File
For BZX1.5C39 Found Datasheets File :: 77+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | <7> | 8 |
GOOD-ARK[GOOD-ARK Electronics]
Description surface mount silicon Zener diodes
SILICON PLANAR POWER ZENER DIODES
File Size 130.56K  /  3 Page
HUA FENG CIRCUIT
EIC[EIC discrete Semiconductors]
EIC discrete Semiconduc...
Description    ZENER DIODES
File Size 30.06K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
GOOD-ARK[GOOD-ARK Electronics]
Shanghai LUNSURE Electronic Technology Co., Ltd.
Description SILICON PLANAR ZENER DIODES
surface mount silicon Zener diodes 表面贴装硅稳压二极管
File Size 145.65K  /  3 Page
FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Description 18V, 1W Zener Diode
Zeners
5.1V, 1W Zener Diode
4.7V, 1W Zener Diode
3.9V, 1W Zener Diode
6.2V, 1W Zener Diode
5.6V, 1W Zener Diode
11V, 1W Zener Diode
10V, 1W Zener Diode
8.2V, 1W Zener Diode
27V, 1W Zener Diode
13V, 1W Zener Diode
22V, 1W Zener Diode
51V, 1W Zener Diode
56V, 1W Zener Diode
33V, 1W Zener Diode