  BTB40-400A Datasheet PDF File
ST Microelectronics
STMICROELECTRONICS
Description 10 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
10 A, 800 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
10 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
10 A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE