  AIC1117-50CE Datasheet PDF File
FCI connector
Description 4X EYEMAX LATCH-STYLE
File Size 194.88K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LM4050CEM3X-2.5/NOPB
Description 50ppm/C Precision Micropower Shunt Voltage Reference 3-SOT-23 -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Vishay Beyschlag
Vishay Siliconix
Description 1 ELEMENT, 0.68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
10 % DCR Tolerance, Low Profile, Power Inductor