  824LY-332K Datasheet PDF File
    E-Z Hook,A Div. of Tektest, Inc.
TE Connectivity, Ltd.
Description 1 ELEMENT, 0.12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 2012, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 2012, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1608, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.068 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD