  74HC4053-Q100 Datasheet PDF File
    Sangdest Microelectroni...
Part No. 40CPQ100
Description SCHOTTKY RECTIFIER
File Size 237.21K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. 74HC4053FT
Description CMOS Logic IC, SPDT(1:2)/Analog Multiplexer, TSSOP16B, -40 to 125 degC
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    63CPQ100
Vishay Siliconix
Part No. 63CPQ100
Description Schottky Rectifier, 2 x 30 A
File Size 108.36K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 74VHC123AFT
Description CMOS Logic IC, Monostable Multivibrator, TSSOP16B, -40 to 125 degC, AEC-Q100
Tech specs
Official Product Page
International Rectifier
Description SCHOTTKY RECTIFIER HIGH EFFICIENCY SERIES 90 Amp, 100V
90A 100V Hi-Rel Schottky Common Cathode Diode in a SMD-1 package