  7025LYF-821K Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 88 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED
1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED
1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 820 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR