  0312012.MXP Datasheet PDF File
SHARP[Sharp Electrionic Components]
Description Low Power-Loss Voltage Regulator
File Size 35.08K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. G832MC031201222HR
Description 0.80mm Board-to-Board 100Ω Connector, Pitch 0.8mm, Height 3.7 mm, 120 Positions, Dual Row, BTB Vertical Receptacle SMT, 30u\\ Gold White.