  XFTPRH52D12-2R2M Datasheet PDF File
    KOA SPEER ELECTRONICS INC
Description 1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD