  XFTPRH104-101M Datasheet PDF File
CENTRAL TECHNOLOGIES
Description 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD