  XFCDH115-270K Datasheet PDF File
Allied Components International
Description Power Chip Inductors
File Size 279.00K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
Description MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 0.15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR HIGH CURRENT 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD