  XFCDH115-220K Datasheet PDF File
    TOKO INC
Description 1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 820 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR