  WI453232-180F Datasheet PDF File
    CBR02C180F3GAC
Kemet Corporation
Part No. CBR02C180F3GAC
Description Ceramic, High Q, Microwave (CBR), 18 pF, 1%, 25 V, 0201, C0G, SMD, Fixed, RF, Ultra High Q, Low ESR, Class I