  TR11608FF-15A Datasheet PDF File
    42022-15A
Molex Electronics Ltd.
Part No. 42022-15A
Description 2.13mm (.084) Diameter MLX Pin and Socket Receptacle, 15 Circuits
File Size 330.29K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS259824LNRGET
Description 15A, 2.7mΩ smart eFuse with accurate load current monitor and adjustable transient fault management