  SRP1270-R68M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 0.68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 7368-18M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD