  SDR0503-152J Datasheet PDF File
API Delevan
Description Shielded Surface Mount Inductors
1 ELEMENT, 56 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.56 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.7 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD