  RCR110DNP-221L Datasheet PDF File
    VISHAY DALE
Description 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR