  PALCE22V10-10JC Datasheet PDF File
Cypress Semiconductor, Corp.
Cypress Semiconductor Corp.
CYPRESS[Cypress Semiconductor]
Description 16-Bit Level Shifting Transceiver
32K x 18 Synchronous Cache RAM 32K X 18 CACHE SRAM, 10 ns, PQCC52
32K x 18 Synchronous Cache RAM 32K的18同步高速缓存内
32K x 18 Synchronous Cache RAM 32K X 18 CACHE SRAM, 8.5 ns, PQFP52
IC DRVR UNIV 20BIT 3ST 56-TSSOP
18-Bit Universal Bus Driver, LE/
File Size 933.69K  /  12 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Vantis, Corp.
Description EE PLD, 10 ns, PQCC28 PLASTIC, LCC-28
EE PLD, 10 ns, PDIP24 0.300 INCH, SKINNY, PLASTIC, DIP-24
File Size 745.41K  /  19 Page
View it Online
Download Datasheet
    Advanced Micro Devices, Inc.
ADVANCED MICRO DEVICES INC
Description EE PLD, 11 ns, PDIP24 0.300 INCH, SKINNY, PLASTIC, DIP-24
EE PLD, 11 ns, PQCC28 PLASTIC, LCC-28
File Size 460.72K  /  16 Page
    CYPRESS[Cypress Semiconductor]
Description 1M CPDL boot EEPROM.
512K CPDL boot EEPROM.
512K / 1 Mbit CPLD Boot EEPROM
File Size 138.39K  /  9 Page
Description 64K/128K x 9 Deep Sync FIFOs
File Size 196.89K  /  16 Page
Description Electrically-Erasable PLD
File Size 644.63K  /  12 Page
    3M Company
Description 16MHZ, TQFP, IND TEMP, 5V(MCU AVR)
16MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN, 5V(MCU AVR)
10MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN, 1.8V(MCU AVR)
10MHZ, MLF, IND TEMP, GREEN, 1.8V(MCU AVR)
8MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN, 1.8V(MCU AVR)
10MHz, PDIP, IND TEMP, GREEN PKG, 1.8V(MCU AVR) 通信控制