  P4C422-25DC Datasheet PDF File
    FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
Description HEX ECL TO TTL TRANSLATOR, TRUE OUTPUT, CDIP24
File Size 267.25K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
Rochester Electronics LLC
Part No. AM7969-125DC
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Mimix Broadband, Inc.
ATM Electronic, Corp.
Description x4 SRAM x4的SRAM
File Size 633.57K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. SN74CBT1G125DCKR
Description Single FET bus switch 5-SC70 -40 to 85
Tech specs
Official Product Page
Part No. SY100S325DC
Description ECL-to-TTL Translator
File Size 349.59K  /  6 Page
Texas Instruments
Part No. 74LVC1G125DCKTG4
Description Single Bus Buffer Gate With 3-State Outputs 5-SC70 -40 to 125
    RECOM Electronic GmbH
Description 250µA, 3MHz, 200V/µsOperational Amplifier; Package: PDIP; No of Pins: 8; Temperature Range: 0°C to 70°C
x1 SRAM
Dual and Quad 250uA, 3MHz, 200V/us Operational Amplifier; Package: SO; No of Pins: 14; Temperature Range: 0°C to 70°C
12MHz, 400V/us Op Amp; Package: PDIP; No of Pins: 8; Temperature Range: 0°C to 70°C
25MHz, 600V/us Op Amp; Package: PDIP; No of Pins: 8; Temperature Range: 0°C to 70°C