  NSZ451.25A Datasheet PDF File
    KSN-1825A
http://
Mini-Circuits
Part No. KSN-1825A
Description KSN-1825A
File Size 889.90K  /  11 Page
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85