  MZ1.0PB18V-20.8 Datasheet PDF File
    UMZ16N08
Rohm
Part No. UMZ16N08
Description Zener diode
File Size 150.66K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. UMZ1NT1G
Description Complementary Dual General Purpose Amplifier Transistor
File Size 101.14K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
    CHEMZ1PT
Chenmko Enterprise Co. Ltd.
Part No. CHEMZ1PT
Description Dual Silicon Transistor
File Size 228.72K  /  4 Page
    UMZ10KFH
ROHM
Part No. UMZ10KFH
Description Zener Diode (corresponds to AEC-Q101)
File Size 2,030.00K  /  9 Page
ON Semiconductor
File Size 65.04K  /  5 Page
    SMZ100 SMZ120 SMZ200
SEMIKRON INTERNATIONAL
Part No. SMZ100 SMZ120 SMZ200
Description 100 V, 2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
10 V, 2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
120 V, 2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
200 V, 2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-213AB
File Size 47.85K  /  2 Page
    CMZ1X CMZ3X CMZ30 CMZ2X CMZ43 CMZ47
Toshiba Semiconductor
Part No. CMZ1X CMZ3X CMZ30 CMZ2X CMZ43 CMZ47
Description (CMZ12 - CMZ53) Constant Voltage Regulation Transient Suppressors
    SMZ30 SMZ33 SMZ20 SMZ22 SMZ1 SMZ10 SMZ11 SMZ15
Semikron International
Part No. SMZ30 SMZ33 SMZ20 SMZ22 SMZ1 SMZ10 SMZ11 SMZ15
Description Surface mount diode Zener silicon diodes
File Size 46.30K  /  1 Page
    Nexperia
Part No. PMZ130UNE
Description 20 V, N-channel Trench MOSFET
File Size 314.36K  /  14 Page
    PMZ130UNE
NXP Semiconductors
Part No. PMZ130UNE