  MSU2958L16-161J Datasheet PDF File
Comchip Technology
Description Transient Voltage Suppressor (TVS), P<sub>PPM</sub>=400Watts, V<sub>RWM</sub>=36V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=58V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=7V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=7.5V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=5V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=140V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=110V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=160V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=170V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=100V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=300V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=30V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=33V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=78V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=10V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=11V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=9V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=60V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=6V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=64V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=6.5V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=14V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=15V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=16V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=17V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=18V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=20V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=51V, Tolerance=5%
Transient Voltage Suppressor (TVS), P-PPM=400Watts, V-RWM=54V, Tolerance=5%