  JRW24S12-830 Datasheet PDF File
    C-830-10XT
Molex Electronics Ltd.
Part No. C-830-10XT
Description Avikrimp Ring Tongue Terminal for 10 to 12 AWG Wire, Stud Size 10, ExpandedFlare, Length 31.95mm (1.258), Mylar Tape Carrier
Avikrimp垄芒 Ring Tongue Terminal for 10 to 12 AWG Wire, Stud Size 10, ExpandedFlare, Length 31.95mm (1.258"), Mylar Tape Carrier