  GS88237BGB-200V Datasheet PDF File
    GS8162Z18BB-200V
GSI Technology
Part No. GS8162Z18BB-200V
Description 18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM
File Size 797.10K  /  33 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. INA148UA/2K5
Description +-200V Common-Mode Voltage Difference Amplifier 8-SOIC -55 to 125
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    INTEL CORP
Description 128K X 8 UVPROM, 150 ns, CDIP32
128K X 8 OTPROM, 200 ns, PDIP32
File Size 317.55K  /  11 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. INA148UA/2K5G4
Tech specs
Official Product Page
    Matsushita Electric Works(Nais)
Description HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 2 form C. Nominal coil voltage 115 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 2 form C. Nominal coil voltage 240 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 2 form C. Nominal coil voltage 220 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 2 form C. Nominal coil voltage 110 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 2 form C. Nominal coil voltage 200 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 3 form C. Nominal coil voltage 220 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 3 form C. Nominal coil voltage 240 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 3 form C. Nominal coil voltage 110 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 3 form C. Nominal coil voltage 200 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 3 form C. Nominal coil voltage 115 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 4 form C. Nominal coil voltage 115 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 4 form C. Nominal coil voltage 200 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 4 form C. Nominal coil voltage 110 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 4 form C. Nominal coil voltage 240 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 4 form C. Nominal coil voltage 220 V DC.