  GS8321E18GE-200V Datasheet PDF File
    Matsushita Electric Works(Nais)
Description HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 2 form C. Nominal coil voltage 115 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 2 form C. Nominal coil voltage 240 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 2 form C. Nominal coil voltage 220 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 2 form C. Nominal coil voltage 110 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 2 form C. Nominal coil voltage 200 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 3 form C. Nominal coil voltage 220 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 3 form C. Nominal coil voltage 240 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 3 form C. Nominal coil voltage 110 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 3 form C. Nominal coil voltage 200 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 3 form C. Nominal coil voltage 115 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 4 form C. Nominal coil voltage 115 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 4 form C. Nominal coil voltage 200 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. DC type. 4 form C. Nominal coil voltage 110 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 4 form C. Nominal coil voltage 240 V DC.
HG-relay. 20 Amp power relay. AC type. 4 form C. Nominal coil voltage 220 V DC.