  EP2600PD-44.736M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK43G2H-44.736M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 44.736MHZ TS HCMOS 2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.736 MHz, LVCMOS OUTPUT