  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2UFA20-4.9152M
Description CRYSTALS 30/50 -40 85 20PF 4.9152MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.9152 MHz