  EMK31G2J-77.760M Datasheet PDF File
    ECLIPTEK CORP
Part No. EMVA13AA1-77.760MTR
Description VCXO, CLOCK, 77.76 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 198.44K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TAS5760MTDAPRQ1
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC2720ETTS-77.760M
Description OSCILLATORS 20PPM -40 85 2.5V 4 77.760MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 77.76 MHz, LVCMOS OUTPUT