  EM641FV8FT-12LF Datasheet PDF File
FCI connector
Description S-ATA COMB RECEP. VERTICAL TH TYPE ASSY
File Size 205.10K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
FCI connector
File Size 242.25K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,