  ECCM9HA12-20.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. ECCM1-16-20.000M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 16PF 20.000MHZ ATCUT FUND 7X5MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz