  ECCM1N-24.576M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E1SAA20-24.576M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 20PF 24.576MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24.576 MHz