  DSPOC30F1013AT-30I Datasheet PDF File
    SSF-H2230IGD
LUMEX INC.
Part No. SSF-H2230IGD
Description T-2mm DUAL TOWER 1 UNIT
File Size 83.74K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SSF-H2230IGD-RP
LUMEX INC.
Part No. SSF-H2230IGD-RP
File Size 84.13K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    SMF-HM1530ID-509
Part No. SMF-HM1530ID-509
Description Surface Mount Socket Fault Indicator
SMSC Corporation
Description High-Speed Inter-Chip (HSIC) USB 2.0
File Size 920.67K  /  61 Page
    Microchip
Description USB to Ethernet Controllers
File Size 1,558.65K  /  222 Page
Part No. STK12C68-C30I
Description Triac; Triac Type:Alternistor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:1000V; On-State RMS Current, IT(rms):40A; Gate Trigger Current (QI), Igt:100mA; Package/Case:3-TO-218; Current, It av:40A; Gate Trigger Current Max, Igt:100mA
Triac; Triac Type:Standard; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:1000V; On-State RMS Current, IT(rms):25A; Gate Trigger Current (QI), Igt:50mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:25A; Holding Current:100mA