  DS1258WP-100 Datasheet PDF File
    Bourns Inc.
Description PTC Resettable Fuses
File Size 138.89K  /  4 Page
HUA FENG CIRCUIT
    Vishay Beyschlag
Description 1 A, 100 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB PLASTIC PACKAGE-2
1 A, 1000 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB PLASTIC PACKAGE-2
1 A, 600 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-213AB PLASTIC PACKAGE-2
Surface Mount Glass Passivated Junction Fast Switching Rectifier, Forward Current 1.0 A