  CWX823-16.384M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. ECCM9FA18-16.384M
Description CRYSTALS 30/50 -40 85 18PF P 16.384MHZ ATCUT ATCUT FUND 5.0X3.2MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16.384 MHz