  CTGS43F-470K Datasheet PDF File
TDK Electronics
Description Inductors for Standard Circuits
File Size 95.99K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. CB2012T470KV
Description Wire-wound Chip Inductors for Automotive
File Size 131.79K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. CBC2012T470K
Description Wire-wound Chip Power Inductors
File Size 129.67K  /  1 Page
    AVX, Corp.
Part No. CKR22CG470KR
Description CAP 47PF 200V 10% NP0(C0G) DIP-2 BULK R-MIL-C-39014 CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 200 V, CG, 0.000047 uF, THROUGH HOLE MOUNT
File Size 79.47K  /  6 Page
Part No. LBC2012T470K
Description Wire-wound Chip Inductors (LB series)
Part No. LBR2012T470K
Part No. LB2012T470KV
ALLIED COMPONENTS INTERNATIONAL
Allied Components Inter...
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR