  CTGS137F-470K Datasheet PDF File
TDK Electronics
Description Inductors for Standard Circuits
File Size 95.99K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ALLIED COMPONENTS INTERNATIONAL
Allied Components Inter...
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR