  CTCR43F-3R9M Datasheet PDF File
Sumida, Corp.
Sumida Corporation
Description 1 ELEMENT, 0.56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, ROHS COMPLIANT
Power Inductors
File Size 128.49K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD