  CT0603PSF-332M Datasheet PDF File
API Delevan
NXP Semiconductors N.V.
Description INDUCTOR PWR SHIELDED 47UH SMD 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR PWR SHIELDED 3.3UH SMD 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR PWR SHIELDED 4.7UH SMD 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR PWR SHIELDED 6.8UH SMD 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR PWR SHIELDED 82UH SMD 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR PWR SHIELDED 12UH SMD 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR PWR SHIELDED 10UH SMD 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD