  CS321613-R18K Datasheet PDF File
For CS321613-R18K Found Datasheets File :: 90+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | <6> | 7 | 8 | 9 |
Central Technologies
Description Shielded Inductors - Axial
1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 150.54K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
TOKO, Inc
Description Multilayer Chip Inductors
File Size 192.92K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Caliber Electronics Inc...
http://
List of Unclassifed Manufacturers
ETC
List of Unclassifed Man...
Description High Frequency Multilayer Chip Inductor
File Size 21.91K  /  1 Page
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description THROUGH-HOLE MOLDED INDUCTORS
File Size 87.07K  /  3 Page
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.22 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.68 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.0056 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.018 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.0015 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 820 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Inductors .1uH 10% Wirewound 1 ELEMENT, 0.1 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Inductors 2.7uH 10% Wirewound 1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Inductors .33uH 20% Wirewound 1 ELEMENT, 0.33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.18 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.0018 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Inductors .033uH 10% Wirewound 1 ELEMENT, 0.033 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.0068 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.082 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.18 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Inductors 12uH 10% Wirewound 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD