  CDR105NP-100MB Datasheet PDF File
Sumida, Corp.
SUMIDA CORPORATION.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CDRH74 1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 560 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CDRH74 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD