  CDPH28D11FNP-4R7MC Datasheet PDF File
For CDPH28D11FNP-4R7MC Found Datasheets File :: 65+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | <6> | 7 |
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS <SMD Type: CR Series
POWER INDUCTORS
POWER INDUCTORS Type: CR Series
File Size 36.59K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CDR95
File Size 167.37K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
    SUMIDA[Sumida Corporation]
http://
Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 0.75 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 7.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.45 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 5.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 0.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD