  CBL30071-1200 Datasheet PDF File
Part No. 11200
Description HANDLE TORQUE WRENCH
File Size 165.13K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TPN12008QM
Description MOSFET, N-ch, 80 V, 26 A, 0.0123 Ohm@10V, TSON Advance
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Schurter Inc.
Part No. 4832.1200
Description 4832, solder terminal, screened, 2-pole, Audio Plug/Sockets, 3.5 mm
File Size 208.26K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. XPN12006NC
Description N-ch MOSFET, 60 V, 20 A, 0.0120 Ω@10V, TSON Advance(WF)