  BT137-600D2 Datasheet PDF File
For BT137-600D2 Found Datasheets File :: 68+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | <6> | 7 |
PHILIPS[Philips Semiconductors]
NXP Semiconductors N.V.
Description 1-of-8 Decoder 16-CDIP -55 to 125
DIODE DUAL SW 75V 350MW SOT-23
DIODE SWITCH 85V 150MW SOT-523
DIODE SWITCHING DUAL COMMON-ANODE 75V 215mA-Io 150mW 3000ns-trr SOT-523 3K/REEL
DIODE SWITCHING DUAL SERIES 75V 150mA-Io 200mW 4ns-trr SOT-323 3K/REEL
DIO SM DUAL SER BAV99W SOT323
Transient Voltage Suppressor Diodes
Triacs 800 V, 8 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC
DIODE SWITCHING DUAL-DUAL COMMON-CATHODE/ANODE 75V 150mA-Io 200mW 4ns-trr SOT-363 3K/REEL 800 V, 8 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC
SMD DIODE BAW56 70V 600 V, 8 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC