  BC817-25WRFG Datasheet PDF File
    BC817A BC817A-40
KEC(Korea Electronics)
Part No. BC817A BC817A-40
Description EPITAXIAL PLANAR NPN TRANSISTOR
File Size 35.04K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Guangdong Kexin Industr...
Part No. BC817W-40
Description NPN Transistors
File Size 1,173.63K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    BC817U
INFINEON[Infineon Technologies AG]
Part No. BC817U
NPN Silicon Transistor Array
File Size 44.57K  /  4 Page
Description TRANSISTOR | BJT | NPN | 25V V(BR)CEO | 500MA I(C) | SOT-23
TRANSISTOR | BJT | NPN | 45V V(BR)CEO | 500MA I(C) | SOT-23
晶体管|晶体管|叩| 25V的五(巴西)总裁| 500mA的一c)| SOT - 23封装
晶体管|晶体管|叩| 45V的五(巴西)总裁| 500mA的一c)| SOT - 23封装